.

.

Arka lamba için xiaomi mijia M365 elektrikli scooter EF1 taşınabilir mijia Qicycle e scooter aksesuarları xiaomi mini akıllı hoverboard

Arka lamba için xiaomi mijia M365 elektrikli scooter EF1 taşınabilir mijia Qicycle e scooter aksesuarları xiaomi mini akıllı hoverboard

₺ 17.60
Stokta

Arka lamba için xiaomi mijia M365 elektrikli scooter EF1 taşınabilir mijia Qicycle e scooter aksesuarları xiaomi mini akıllı hoverboard Garanti ve Iade PolitikasıBiz dürüst ve makul alıcı için garanti memnuniyet. Varış üzerinde öğe hasarlı, kooperatif olun sorun üzerinde fotoğraf ya da video çekmek için ve doğrulamak için bize göndermek için. Için doğruladı ürün hatalı onayı gönderebilirsiniz, size yedek parça ücretsiz, biz nakliye şarj . Biz herhangi bir fiziksel zarar veya hasar için sorumlu değildir/alıcı kötüye sonucudur, alıcı iade nakliye ücreti ödemek için sorumludur. Geribildirim Sevgili alıcılar, biz iş takdir, bizim hizmet ile memnun iseniz, lütfen bize olumlu bir geribildirim ve işlemin ayrıntıları oranı (Ayrıntılı Satıcı Karnesi) ile bir "MÜKEMMEL 5 STARS".
Zaman nakliye zaman parçası oranı dikkate uluslararası transit atın lütfen. Sizin tanıma iş geliştirmek ve daha iyi hizmet verebilmek için bize daha emin.
Emin amacımız mutlu bir alıcı ve keyifli alışveriş. Ayrılmadan önce bize e-posta herhangi 1 veya 2 derecelendirme, negatif geribildirim.
Biz endişelerinizi ve sıkıntılarınızı anlıyorum, ve sorunları çözmek için çaba yapacak. Herhangi bir sorunu çözmek için bize fırsat verin.
Bize ulaşın Izin lütfen 12 saat cevap için bize, bizden herhangi bir cevap almazsanız, posta kutusu dolu değil sağlanması e-postanızı kontrol edin.
Bazı ISP SPAM filtre ayarları, bizim yanıt almak mümkün olmayabilir; eğer sorunları var bizim e-postaları almak, sen bizimle irtibata farklı bir e-posta hesabı kullanmanız gerekir.
Biz iletişim takdir ve biz orada herhangi bir sorunları çözmek için elimizden geleni çalışacağız var olabilir.

R

Müşteri seçim