.

.

DC 12 V Taşınabilir Lastik Şişirme Dijital Taşınabilir araç lastiği şişirme pompası hava kompresörü Arabalar için 150PSI Topları Bisiklet Araba Aksesuarları

DC 12 V Taşınabilir Lastik Şişirme Dijital Taşınabilir araç lastiği şişirme pompası hava kompresörü Arabalar için 150PSI Topları Bisiklet Araba Aksesuarları

₺ 23.77
₺ 28.99
-18 %
Stokta

DC 12 V Dijital Taşınabilir araç lastiği şişirme pompası hava kompresörü Arabalar için 150 PSI Topları Bisikletleri Açıklama :
Bu taşınabilir lastik şişirme pompası, dijital lastik basınç değeri görüntülemek için. Kompakt tasarım taşımak için uygun, sadece koymak arka gövde. Farklı meme adaptörleri ile birlikte geliyor, otomobiller için uygun, bisiklet, motosiklet, kamyon, RVs veya topları. Bu şişirir sizin lastik ile bir hızlı ama istikrarlı hız yoluyla, dijital ekran veri, izleyebilir lastik onun normal basınç değeri aralığı içinde, Bu anında mücadele yardımcı sizin üzerinde yol acil olduğunda karayolu ve kırsal yol veya acele ofis için ise sabah lastik düşük basınç, uygun lastik basıncı kaydedebilirsiniz değil sadece gaz ama aynı zamanda büyük ölçüde geliştirmek yol güvenliği.
Özellikleri :
Kompakt ve sert tasarım ile, taşınabilir taşıması kolay için arka gövde üzerine, uzay tasarrufu. 12 V çakmak fişi güç kaynağı tarafından desteklenmektedir, yol üzerinde lastik şişirmek için sağlar. Büyük ölçüde on-yol acil mücadele için yardımcı, sürüş güvenliğini geliştirmek. Onun maksimum hava akışı kadar 35 L/min, hızlı performans sağlamıştır yapti zaman verimliliği acil. 3 ile geliyor farklı meme adaptörleri, yaygın kullanımı için araba, bisiklet, motosiklet, kamyon, RVs veya topları. Dijital ekran için yüksek hassas basınç göstergesi, okumak bu geçerek R düğme. Ile bir mavi LED okuma, kolay görüntüleme için. Dahili bir led ışık, yüksek parlaklık gece kullanımı için.
Özellikler :
Durum : % 100% yeni
Malzeme : ABS + elektronik bileşenler
Renk : siyah + sarı + mavi
Boyutu (L * W * H) : approx.19.5 * 15.6*7.5 cm
Voltaj : DC 12 V
Akım : 10 A
Güç Kablosu Uzunluğu : approx.3 metre
Şişirme Tel Uzunluğu : approx.50cm
Hava Akış Hızı : 35 L/min
Şişme Süresi : approx.2 mins Gürültü Seviyesi : 40-70db Sürekli Çalışma Süresi : 8 mins
Güç Tipi : çakmak fişi
Maksimum Basınç : 150 PSI
Şişirme Ağırlık : approx.0.91kg
Paket Ağırlığı : approx.0.92kg
Paket Listesi :
1 * araç lastiği şişirme pompası
3 * enflasyon Memesi Adaptörleri
1 * kullanım Kılavuzu
Talimatları :
1. koymak içine çakmak fişi, çakmak ve araç başlatmak.
2. vida up hava enflasyon meme üzerinde lastik.
3. Wait için 3 saniye sonra ayarı varsayılan değer, çıkış varsayılan modeli. Gerçek zamanlı algılama akım basınç.
4. anahtarı açmak. Zaman ulaşmak önceden ayarlanmış değeri, otomatik olarak şişirme durdurmak.
5. yeniden enflasyon, gerekir anahtarı kapalı düğmesi, daha sonra açık tekrar.
Notlar :
1. kullanarak deneyiminizi geliştirmek için ürün, bu son derece tavsiye almak için elektrik doğrudan çakmak şişirme pompası kullanırken, şarj adaptörü aracılığıyla elektrik almak için değil deneyin.
2. araç monte pnömatik pompa, sürekli çalışma geçemez zaman 8 dakika, gerek dolaylı için dinlenme.
3. izin lütfen 0.2-0.5 inç hata nedeniyle manuel ölçüm, anlayışınız için teşekkürler.

R

Müşteri seçim