.

.

12 adet/takım Otomatik Damla Sulama Sulama Sistemi Otomatik Suluklar Spike Aracı için Bitki Çiçek Kapalı Ev Sulama Kaynağı

12 adet/takım Otomatik Damla Sulama Sulama Sistemi Otomatik Suluklar Spike Aracı için Bitki Çiçek Kapalı Ev Sulama Kaynağı

₺ 2.98
₺ 3.43
-13 %
Stokta

Otomatik Damla Sulama Sulama Sistemi Otomatik Suluklar Spike Aracı için Bitki Çiçek Kapalı Ev Yenilik
Özellikleri :
Öz-sulama probları su bitkiler için basit ve etkili bir yol vardır bir tatil sırasında.
Sadece bir kaç dakika için su onları batırmayın hazırlamak için ucu, daha sonra toprağa probu yerleştirin, saksı bitki ve yer uçları hortum bir yakındaki havuzu.
Su seramik koni aracılığıyla yavaş yavaş akış olacak, sulama bitkiler otomatik olarak, ayar olmadan bir zamanlayıcı, ve elektronik cihaz dönüm hakkında endişelenmenize gerek kalmadan zaman üzerinde bırakın.
Bu yüksek kaliteli Avrupa tasarım, kullanarak Çin bitki içme su, güç olmadan, otomatik olarak optimum saksı bitkileri toprak nem seviyeleri tutar.
Başak kullanırken, sadece su ile seramik koni doldurun, kapak bu ve toprak içine itin.
Daha sonra kaynağı yerleştirin hortum yakındaki bir lavabo.
Şimdi bu beraberlik su pota fabrika ihtiyaçlarını olarak. Zaman su kuru toprak kil koni içine inhale olduğunu, üretecek bir vakum teneffüs daha su kaynağı aracılığıyla hortum.
Bu sulama herhangi bir kapalı bitki için mükemmel bir seçimdir. Bu seyahat ve yapmak istiyorum olanlar için mükemmel emin onların bitkiler düzgün sulanan. Büyük ekici iki veya daha fazla bitki çeşmeler gerektirir.
Özellikler :
Malzeme : PVC
Boyutu : 135*35*35mm/5.31*1.38*1.38''
Ağırlık : 42g
Ambalaj : PE çanta Notlar : Izin lütfen 1-3 cm sapma ölçme nedeniyle manuel ölçüm.
12 x Otomatik Bitki Waterer
[Relateproductdetail/] -4.34/piece

R

Müşteri seçim