.

.

Için iphone 6 Temperli Cam Ekran Koruyucu Için iphone 6 Ekran Koruyucu cam iphone 6 Sertleştirilmiş koruyucu film 4.7 Kapak

Için iphone 6 Temperli Cam Ekran Koruyucu Için iphone 6 Ekran Koruyucu cam iphone 6 Sertleştirilmiş koruyucu film 4.7 Kapak

₺ 1.68
Stokta

Apple iphone 6 için temperli cam ekran koruyucu iphone 6 ekran koruyucu cam iphone 6 için sertleştirilmiş koruyucu film 4.7        Hakkında Ürün :
1. bu özel işlenmiş temperli cam filmi, hem çizilmeye dayanıklı ve aşınmaya dayanıklı, anti-parmak izi, güçlü çarpışma nedeniyle ekranın neden olduğu hasarı büyük ölçüde azaltabilir.
2. yüzey anti-yağ işleme (oleofobik kaplama), bu yüzden parmak izi ve yağ yüzey kalmak kolay değil, temizlenmesi kolay. Tam yapıştırma, otomatik adsorpsiyon tekrarlanabilir bağlı.
3. tamamen şeffaf : kimyasal işlem görmüş Ultra Ince şeffaf temperli cam. Yüzey sertliği : yüzey bir sertlik 9 H, üç kez gücü sıradan bir PET. Aracı ve tuşları değil kesim.
4. hassas dokunmatik : geri güçlü yapıştırıcılar, kurulumu kolay, yakın ekran ve bu yüzden çalışır etkilemez dokunmatik hassasiyet dokunmatik ekran.
5. patlama-pro opp paketi.
Ürün Özelliği
 
1. 9 H sertlik
2. Anti-parmak izi kaplama
3. rakipsiz dokunmatik hassasiyet
4. darbeye dayanıklı ve kırılmaz
5. HD optik geçirgenliği
6. kolay kurulum
7. Ultra ince, yaklaşık 0.3mm, ultra dayanıklı.
 
Kurulum kılavuzu
 
Adım 1 Lütfen seçin bir tozsuz oda bağlı, en iyi banyo.
Adım 2 mendil kullanın ekranın toz veya yabancı cisimlerini temizleyin.
Adım 3 alt koruyucu film gözyaşı, hafifçe bağlı hizalama telefon aynası, aşağı, sol, sağ sınır.
Adım 4 Kaldırma üst koruyucu film.
Adım 5 tekrar ekli pozisyonu hizalanmış, daha sonra dört sınıra biraz daha zor. Lütfen telefonun orta kısmına dikkat etmeyin
 
Uyumlu :
IPhone 6 için Boyutu : 4.7 inç
 
Paket İçeriği :
1 x yüksek kalite gerçek Premium temperli cam ekran koruyucu Film      

R

Müşteri seçim