.

.

SLEO 2 adet Temperli Cam Için Google Piksel 2XL Ultra Ince Cam Flim için Google Piksel 2 XL XL2 Ekran koruyucu

SLEO 2 adet Temperli Cam Için Google Piksel 2XL Ultra Ince Cam Flim için Google Piksel 2 XL XL2 Ekran koruyucu

₺ 3.04
₺ 3.75
-19 %
Stokta

SLEO 2 adet Temperli Cam Için Google Piksel 2 XL Ultra Ince Cam Flim için Google Piksel 2 XL XL2 Ekran koruyucu Lütfen Lütfen Not : Bu temperli cam olduğunuDEĞIL TAM KAPAKCam. Biraz daha küçük olacak şekilde telefonu ekran. Böylece sipariş önce boyutu fotoğraf kontrol edin. Eğer herhangi bir sorun varsa, lütfen bizimle temas kurmaktan çekinmeyin. Teşekkürler.Пожалуйста незлое примечание : Это закаленное стекло НЕ ПОЛНОЕ ПОКРЫТИЕ стекла. Так что это будет немного меньше, чем экран телефона. Поэтому пожалуйста проверите размер фото перед вами заказ места. Если вы имеете любую проблему, то пожалуйста чувствуйте свободным связаться мы. Благодарю. Lütfen Not : 1. eğer Çin Yazı seçin Sıradan Küçük Paket Artı, ekonomi nakliye yöntemi ile sevk öğe hangi olabilir sadece paletli çin ama hiçbir detay takip bilgi. Neyse, merak etmeyin lütfen, bu ülkede gelecek başarıyla ve onun paket kaybı oranı çok çok düşük.
2. zaman alındığı zaman sonu olacak ve hala öğe almazsanız, lütfen bana mesaj göndermek ve ben tarafından alındığı süresini uzatmak 15-20 gün. eğer hala değil içinde öğe almak 15 gün, ben kontrol onun nakliye devlet ekspres şirketi, Eğer eksik veya transit, sonra ben sorumluluk ve size para iade edeceğiz.
Açıklama : 1. Için Google Piksel 2 xl 2.100% Gerçek Resim 3. en Kaliteli Temperli Cam 4. rusya müşteri tüm adı ve adresi bırakın lütfen sevkiyat gecikme olmayacak. Teşekkürler. Ürün Detayları : SLEO 2 adet Temperli Cam Için Google Piksel 2 XL Ultra Ince Ekran Koruyucu için Google Piksel 2 XL XL2 Cam flim    

R

Müşteri seçim