.

.

Tırnak Jel Vapur & Buhar Kapalı Jel Sökücü-Aracı Için Çıkarılması Jel Vernik Tırnak Sanat Ekipmanları Salon Home kullanım

Tırnak Jel Vapur & Buhar Kapalı Jel Sökücü-Aracı Için Çıkarılması Jel Vernik Tırnak Sanat Ekipmanları Salon Home kullanım

₺ 28.40
₺ 40.00
-29 %
Stokta

-36.12/piece-85.80/piece-22.96/piece-37.76/piece-36.52/pieceTıRNAK VAPUR KALDıRMA SISTEMI SON TıRNAK JEL LEHÇE KAPALı BASITÇE SLAYTLAR SAĞLAYAN TEKNOLOJI, HASARSıZ VE SIZIN ÇIVI MÜKEMMEL TıRNAK ETLERINI BıRAKARAK! (Aseton dahil değildir)
Tırnak Vapur hafifçe bir basit ve pratik yolu take off jel lehçe. buharlaşan tarafından çalışır, aseton içinde vapur ' ın odasına düşük sıcaklık oluşturmak için nazik aseton mist. neden ısı ve buharı kombinasyonu jel lehçe çivi yumuşatmak ve kaldırma ve kapalı slayt kolayca. jel lehçe bu şekilde kaldırarak çok kinder eller ve çivi, cildiniz için az bir kurutma ve zorlu deneyimi veren.
adım 1. Buff çivi ile bir ders için grit dosya üst kat ve maruz kırmaya renk katmanlar altında.
adım 2. sadece 5 ml Ekleyin (bir çay kaşığı) tırnak aseton çözüm vapur rezervuar, ve zamanlayıcı açmak kadar ısıtmak için. zamanlayıcı bip zaman, parmak caps ile parmaklarınızı eklemek ve sıcak mist dolaşmaya izin.
adım 3. bip sesi duyulur sonra beş dakika ve tekrar anda on dakika, tırnaklarınızı kontrol edebilirsiniz zaman. en jel cila çivi kapalı sadece çözünmüş olacak, ama ekstra güçlü parlatır vapur içinde biraz daha uzun gerekebilir herhangi inatçı yamalar veya kullanım için bir portakal sopa.

R

Müşteri seçim