.

.

BEVILI RENK 36 W uv led tırnak lambası GÜNEŞ 9c 9 s Nesil Akıllı Tırnak Kurutucu Için Tüm Jel Düğme Meslek Mükemmel Başparmak çözüm

BEVILI RENK 36 W uv led tırnak lambası GÜNEŞ 9c 9 s Nesil Akıllı Tırnak Kurutucu Için Tüm Jel Düğme Meslek Mükemmel Başparmak çözüm

₺ 24.00
Stokta

  Bevili Renk tırnak ürünleri : marka comm olduğunuItted için geliştirme, üretim ve satış güzellik ürünleri, yüksek kalite ve tatmin edici hizmet getirmek için çalışıyoruz kullanıcıların çoğunluğu için.
1. ALL-IN-ONE TıRNAK KURUTMA MAKINESI :
 
Gelişmiş profesyonel tasarlanmış UV + LED çift ışık kaynağı ile, tırnak kurutucu neredeyse tüm tırnak jelleri kür uygulanabilir olduğunu! Şık ve dayanıklı 50000hrs ömür boyu, hem ev ve salon kullanımı için ideal. 

2. PROFESYONEL VE KÜR HEMEN HEMEN TÜM TıRNAK JELLERI :

LED jeller, UV jeller, dahil Sert Jeller, builder, heykel jel, mücevher tutkal vb. hiçbir marka gereksinimleri olsa. Kullanımı kolay, sadece takın ve gitmek için hazır! 

3. HıZLı VE RAHAT :  

Bu düşük watt ama çabuk kuruyan tarafından sizin kür süresi kısaltabilir hangi diğerlerinden daha 50% ya da aşırı ısınma kurutucular. Hızlı ve sessiz, GEREK HERHANGI BIR HAYRANLARı! 

4. MUTIFUNCTIONAL VE AJUSTABLE :

Kür tırnak veya tırnak için ve ile otomatik sensör için kür 99 s veya 2 zamanlama ayarı 30 s/ 60 s. Her zaman ve her yerde tırnak sanat zevk edelim! 
Led ışık : 15 boncuk.
Maksimum güç tüketimi : 36 W
Nominal giriş : 100-240 Vac 50/60 Hz 1 A.
Boyutu : 210*120*80mm. 
Özellikleri : 30/60 s zamanlama, kızılötesi algılama.
1 * tırnak Kurutma Makinesi1 * AC Güç Kablosu1 * talimatlar.
         

R

Müşteri seçim