.

.

Ücretsiz kargo toptan 50 adet yüksek kalite doğal türkiye tüyler 12-18 cm/5-7 inç çeşitli dekoratif ve toplayın

Ücretsiz kargo toptan 50 adet yüksek kalite doğal türkiye tüyler 12-18 cm/5-7 inç çeşitli dekoratif ve toplayın

₺ 2.39
₺ 2.99
-20 %
Stokta

Ücretsiz kargo toptan 50 adet yüksek kalite doğal türkiye tüyler 12-18 cm/5-7 inç çeşitli dekoratif ve toplamak Ürün açıklama :
Boyutu : 12-17 cm/5-7 inç
Malzeme : doğal türkiye tüyleri
Miktar : 50 Adet Renk : doğa Stil : düğünFestivallerDekorasyon Durum : % 100% yepyeni ve kaliteli!
Ekleyin Renkli Nakliye Sizin Dekor, Sanat ve el sanatları, Ayakkabı, ŞapkaVeya Çiçek düzenleme.
En Limit Senin hayal!
Profesyonel Temizleme Aşağı ürünler. Kargo Açıklaması
 
Ödeme almak biz 48 saat içinde sevkiyat düzenlemek, hedef 14 ila 28 gün gerekebilir, çünkü biz gümrük sevk mal kontrol edemez, projemizi aldıktan sonra 28 gün memnun iseniz, lütfen bize e-posta gönderin, Tüm sorunları çözmenize yardımcı olacak profesyonel bir ekibimiz olacak, herhangi bir endişe ve kayıp yaşamanıza izin vermeyecektir.
 
 Dönüş Açıklaması
Olumlu geribildirim alışverişi için sabırsızlanıyoruz. Lütfen bize olumlu geribildirim ve tüm "5 yıldız" derecelendirmesini verin, bunu size yapmak istiyoruz. Bir sebepten dolayı beklentilerinizi karşılayamıyoruz, lütfen herhangi birimiz için bir e-posta gönderin Nötr veya olumsuz geribildirim bırakarak. Bu sorunları çözmek için her şeyi yapacağız.
Hakkımızda
Olumlu geri bildirimler vermekten mutluluk duyuyoruz. Lütfen bize tüm olumlu geri bildirimler ve tüm "5 yıldız" derecelendirme bırakın, biz size aynısını yapacağız. Sorunu çözmek için bizimle iletişime geçmeden önce lütfen bize herhangi bir olumsuz veya nötr geri bildirimler bırakmayın. Olumsuz geri bildirimler bırakarak sorunu daha hızlı çözmenize yardımcı olmaz,
Sadece profesyonel müşteri desteğimizle iletişime geçerek sorunları çözmenize yardımcı olabilir.

R

Müşteri seçim