.

.

AnyCast M2 Artı Airplay 1080 P Kablosuz WiFi Ekran televizyon kilidi Alıcı Için TV çubuk mini PC Android Miracast Telefonu PC PK Chromecast

AnyCast M2 Artı Airplay 1080 P Kablosuz WiFi Ekran televizyon kilidi Alıcı Için TV çubuk mini PC Android Miracast Telefonu PC PK Chromecast

₺ 8.88
Stokta

RM8549321382506353 Any Cast M2 Artı wifi ekran alıcısı proje için Özel bir Cihazları Akıllı Telefonlar/Tablet PC için başka bir büyük ekran cihazlar ile arayüzü (gibi, HDTV, Monitör ve Projektör, vb) Wi Fi üzerinden bağlantı. Ve, bu popüler Screen Share destekler standartları gibi, Miracast, DLNA ve Airplay, artırabilirsiniz HDTV/Projektör/Monitör ile giriş soketi. Ayrıca, wifi ekran alıcısı daha gibi özellikleri vardır, streaming video, web sörf, fotoğraf görüntüleyici, internet video ve daha, sadece zevk için mükemmel çok ekran paylaşımı.Özellikleri :
[Kablosuz Ekran]
Cast senin içeriği (Video, Oyun, Ses, Resim, App ve Dosya) akıllı Telefonlar/Tablet PC için başka bir büyük ekran cihazlar ile HDM arayüzü (gibi, HDTV, Monitör ve Projektör, vb) kullanarak Miracast, DLNA ve Air Play Wi Fi üzerinden bağlantı. Mükemmel nihai büyük ekran : film Izlemek, oyun oynamak, kendi özel sinema oluşturmak. Farklı ses-görsel şölen keyfini çıkarmanızı sağlar!
[Hayır APP ve Hiçbir Sürücü Gerekli]
HIÇBIR APP GEREKLI SÜRÜCÜ-Sadece 3 adımlar keyfini medya üzerinde büyük ekran : fiş->-> Yansıtma Bağlamak.
[Yüksek performanslı Kablosuz Iletim]
Dahili Wi-Fi modülü destekler 2.4 GHz Wi Fi destekleyen, Online ve Yerel İçerik kablosuz ekran : video/Ses/Fotoğraf/Ofis dosya/Web Sitesi. De kullanılabilir bir Araba Wi Fi Ekran ve büyük bir Seyahat Ortağı, sadece bağlamak M2 Artı (5 V tarafından desteklenmektedir/1 A) için Araç bağlantı noktası, verici multimedya içeriği Akıllı Telefonlar için araç monitör. Trafik sıkışıklığı zaman artık sıkıcı.
[Yüksek Çözünürlüklü Çıkış]
HDM port (HDM1.2) destek 1080 P video çıkışı ve Yüksek Kaliteli Ses Efekti çıkışı.
[Yaygın Kullanım ve Kompakt Taşınabilir Tasarım]
Destekler E-öğrenme, iş toplantısı : Kablosuz Ekran, gelen kablo pranga dışarı, toplantı haline gelmiştir akıllı ve verimli. Mükemmel Iş ve Eğitim sunum (Power Point, Excel, Word, PDF ve Resimler tv'nize Akıllı Telefon, tablet PC HDTV, Monitör ve Projektör ile HDM giriş portu). Kolay taşıma için kompakt taşınabilir tenezzül ile. Any Cast M2 Artı kolay taşıma için kompakt taşınabilir tenezzül kullanır.
Maç özetleri :
OS : Linux.
CPU : AM8252 B kadar 600 MHz
DDR3 : 128 MB.
Dahili Flaş : SLC 128 MByte.
Ana Özellikleri :
Ekran Payı destekler : Airplay, Miracast, DLNA (DLNA : Standart).
Wi Fi : 2.4 GHz Kablosuz Wi Fi (Wi Fi Modülü : 8188 ETV).
RF/Anten : Dahili Wi Fi Anten için kararlı Wi Fi Sinyal
Uzaktan Kumanda : Destek Akıllı Telefon ile kontrol/Tablet PC.
Video Çıkışı : 1080 p HDM Çıkış. ((Max. çözünürlük : 1920*1080 @ 30 P).
Ofis Yazılımı destekler (Dosya-Formatları) : PDF/MS Kelime/MS Excel/MS Power Point.
Destek Video Formatı : AVI/DIVX/MKV/TS/DAT/MPG/MPRG/MOV/MP4/RM/ RMVB/WMV.
Destek Ses Formatı : MP1/MP2/MP3/WMA/OGG/ADPCM-WAV/PCM-WAV/AAC.
Ses Kayıt : MP3, WAV.
Destek Fotoğraf Formatı : JPEG/BMP.
Not 1 : Wi Fi Kablosuz Ekran Alıcı kullanır Miracast standart Protokolü. Nedeniyle Netflix ve You Tube videoları hangi şifreli vardır, ürün fonksiyonu elde edemez olacak projelendirme Akıllı Telefonlar/Tablet PC için başka bir büyük ekran cihazlar.
Not 2 : Wi Fi Kablosuz Ekran Alıcı Windows IŞLETIM SISTEMI ile uyumlu değildir.
Not 3 : Wi Fi Kablosuz Ekran sadece Smartphone ve Tablet PC ile uyumlu.
Not 4 : Wi Fi Kablosuz Ekran Alıcısı ile uyumlu değildir Youtobe, Netflix, Amazon Video Istemci. Bu sadece destekler web sürümü.Özellikler :
Modeli : Any Cast M2 Artı
Renk : Siyah
Arayüz : 1 * HDM 1.2; 1 * mikro usb 2.0
Güç Kaynağı : 5 V/1 A
Ürün boyutu : 6.5*3.5*1.2 cm/2.55*1.37 * 0.47in
Alıcı ağırlığı : 15g/0.52 oz
Paket boyutu : 13.0*10.0*2.8 cm/5.11*3.93 * 1.10in
Paket ağırlığı : 79g/2.78 ozPaket Listesi :
1 * Anycast M2 Artı Kablosuz wifi ekran alıcısı
1 * HDMCable
1 * USB kablosu
1 * İngilizce Kullanım KılavuzuSSS
Q1 : bağlantı sonra Hiçbir tepki, hiçbir ekran ekran üzerinde?
1) güç kaynağı normal olup olmadığını onaylamak, lütfen kullanım 5 V 2 A harici güç kaynağı, ürün gösterge ışığı kırmızı açık sonra, gösterge hafif değil, USB güç adaptörü yerine lütfen.
2) eğer ürün başlar normalde (gösterge ışığı kırmızı gösterir), giriş sinyal kaynağı olup olmadığını teyit lütfen ekran seçtiği ilgili HDM modu.
Q2 : Akıllı Telefon (Android/IOS) büyük-ekran ile aynı ekran göstermek edemez cihazı bağlı sonra?
1) kontrol edin seçin sağ aynı ekran modu, ürün için destekler i Phone 4 veya üzeri, seçmelisiniz Airplay/DLNA modu kablosuz ekran alıcı bağlamak için. Eğer bu Android Telefon (destek Miracast aynı ekran, farklı marka 'ın Android telefonu Miracast aynı ekran fonksiyonu farklı adı ve simgesi vardır), lütfen seçin kablosuz ekran alıcı 'ın Miracast modu bağlamak için.

R

Müşteri seçim