.

.

Tıbbi dereceli silikon içi boş bir Anti-horlama cihazı özgürce nefes uyku yardım burun dilatör havalandırma kolay nefes ücretsiz kargo

Tıbbi dereceli silikon içi boş bir Anti-horlama cihazı özgürce nefes uyku yardım burun dilatör havalandırma kolay nefes ücretsiz kargo

₺ 4.03
₺ 4.98
-19 %
Stokta

gram
Bu resimler alınan, çok dikkatli ve onlar hiçbir şey farklı gerçek bir şey!!!
Açıklama :
Horlama neden olabilir obstrüktif uyku apne tekrar tekrar sonuçlanan beyin ve kan oksijen açığı, hangi olabilir kurşun sağlık sorunları bir dizi de dahil olmak üzere, yüksek kan basıncı, kardiyovasküler hastalık, miyokard infarktüsü, anjina, bellek bozukluğu ve diğerleri. Bu horlama klip uyku apnesi tedavisi için özellikle tasarlanmış olduğunu, horlama ve burun tıkanıklığı, izin hangi alışkanlığını geliştirmek yoluyla nefes burun yavaş yavaş horlama sorunu çözmek için.
Ortak horlama nedenleri :
1) sırtüstü vücut pozisyon (yalan yüz up); 2) büyük tonsils, uzun yumuşak damak veya uvula; 3) bir dil olduğunu çok fazla rahatlatır uyku sırasında; 4) kilolu olmanın; 5) burun tıkanıklığı soğuk algınlığı, alerji veya deformiteleri of içinde kıkırdak burun; 6) menopoz; 7) onsuming alkol, ilaç veya tütün ürünleri yatmadan altı saat içinde; 8) hipotiroidi.
Ürün özellikleri :
1. silikon malzeme güvenli, toksik olmayan, zararsız, yıkanabilir, yeniden kullanılabilir ve yumuşak burun deliği sıkıca ve rahatça sığacak.
2. size geri vermek horlama ve burun tıkanıklığı giderici ve ona iyi bir uyku ve pürüzsüz nefes.
3. iyileştirilmesi uyku apnesi ve nefes için izin sağlıklı ve taze hava rahatsız olmadan normal uyku.
4. Helping doğru senin kötü alışkanlığı üst solunum enfeksiyonu önlemek için ağız yoluyla nefes ve soğuk.
5. mini boyutu ile hafif burun için ekstra basınç eklemek olmaz, hangi taşımak için uygundur.

Özellikler :
Malzeme : silikon ve plastik
Boyutu :
1. S, M, L (üç boyutu, resmi görmek) 2. 4 adet aynı boyutu (resme bakın lütfen)
Tipi : uyku yardım
Fonksiyonu : giderici horlama ve Aiding uyku apne

Horlama zarar :
1. çocuk-şiddetli horlama uyku apnesi hakkında getirecek, sık sık ortaya çıkan kötü geceleri uyku, gün ve iştahsızlık kötü ruhu neden olabilir, kamalama büyüyen boy ve kilo.
2. kadın-horlama neden olabilir solgun tenli, kaba cilt, yağ, kabartmak, ağız kokusu, acı tat, düzensiz adet kanamaları, dismenore ve böylece. Şiddetli horlama ulaşmak olacak menopoz 3-15 yıl önceden. Kötü uyku kalitesi olacak kurşun gevşek cilt, koyu halkalar, gözler şişlik, kaz ayağı, bulanık gözler, vb.
3. erkek-horlama olabilir yol vermek için baş dönmesi, baş ağrısı, uykusuzluk, amnesia, cinsel işlev bozukluğu, böbrek eksikliği, vb.

Paket içerir :
Resim gösterildiği gibi 1 kutu (3 adet) + 1 kutu (4 adet)
Not :
Giymek lütfen 1-2 saat önce uyku için ilk kez kullanımı rahatsızlık azaltmak ve önlemek çıkarmadan bilinçsizce. Not : Şimdi ürün güncelleme, bazı logo ile sainthealth ama bazı değil. Ama ürün aynı. Biz baskı logo yapmak için cihaz üzerinde sainthealth bu iyi bilinen bize tüm. Anlayışınız için teşekkür ederiz. Satış sonrası hizmet : Sizin memnuniyetiniz ve olumlu geribildirim çok önemlidir. Olumlu geribildirim ve 5 yıldız bırakın lütfen out hizmet ve öğe ile memnun iseniz. Ve biz sonraki sipariş indirim sunacak. Bizim öğe ve hizmet ile herhangi bir sorun varsa, bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen on line, e-posta, telefon. . Biz memnun yapmak için. Iade politikası : Biz eğer 15 gün içinde ürün iade mal aldıktan onpon için hiçbir nedeni. Nazik orijinal koşullarda mal yapmak. Teşekkür ederim!

R

Müşteri seçim