.

.

1 adet yeni taşınabilir kızılötesi uzaktan kumanda genişletici Smartphone 3.5mm evrensel toz tak için klima TV DVD projektör

1 adet yeni taşınabilir kızılötesi uzaktan kumanda genişletici Smartphone 3.5mm evrensel toz tak için klima TV DVD projektör

₺ 1.08
₺ 1.35
-20 %
Stokta

{Infomodule}
Taşınabilir 3.5mm Android ios cep telefonu Za Za klima için IR uzaktan kumanda TV DVD projektör
Özellikleri :
Renk : rastgele
Boyutu : 3 cm
Bağlayıcı boyutu : 3.5mm
Destek Android ve IOS sistemi, IOS sistemi Edition olabilir destek IOS 5.0 için 7.1.2. Aynı zamanda bir toz fiş yedek olarak kullanılabilir zaman.

Uyumlu model : IPhone 4 için 、 4 S 、 5 、 5 C 、 5 S, i Pad 、 i Pad mini 、 i Pod;Samsung i9300 için, N7100, N7000, S7568, N7105, N7108, L710, N719, 9100, i9308, i739, i929, i8552, i9152, S7568, 7562Yeni HTC One, HTC 920 E, HTC x920e, HTC kelebek, HTC g11Ve diğerleri. Kullanıcı kılavuzu :
1). Yazılım indirme
Değil Jailbreak : doğrudan uygulama mağazası indirmek için "Za Za uzaktan";
Jailbreak vardır : arama "Za Za uzaktan Jailbreak" internet üzerinde, jailbreak indirmek Za Za uzaktan.
Android cep telefonu : doğrudan uygulama mağazası indirmek için "Za Za uzaktan".
2). Telefon ayarları :
Apple cep telefonu için> ayarları> müzik> ekolayzır ve hacim sınırı kapalı olmalıdır;
Açık yazılım, hacim gelişmiş ayarlar set için 100% , 82% tarafından varsayılan.
3). Eşleştirme yöntemi :
Fiş kızılötesi verici, eklemek tıklayın, ve görünür otomatik eşleştirme arayüzü, set up elektrik tipi ve marka, eşleştirme, DIY kütüphane tıklayın "& radic; "uzun mavi düğmeye basın, telefon yaklaşık 1 m mesafe tutmak için uzaktan kumanda elektrikli kızılötesi alıcı pencere, elektrikli ev aletleri var görmek yansıyan, hemen gidelim, Tıklayın "daha fazla test sinyalleri", tek tek her anahtar işlevini test, kullanabilirsiniz eğer, indir; eğer değil, daha sonra geri devam, maç devam. (klima, otomatik eşleştirme SLR test olduğunu ON/OFF tuşu, can sesi duymak "damla"; televizyon, set-top kutuları, Otomatik eşleştirme testi olduğunu ses düğmesi, üzerinde elektrikli tutmak gerekir ve görmek hacmi makale, diyor elektrik tepki). Duyabiliyordu ses kodlama geçti, değiştirebilirsiniz "ileri" için "geri", sadece var yansıyan seti kodlama. test için tüm kodu yansıtmıyor olabilir, tüm elektrikli aletleri için marka seçebilirsiniz, çünkü bir sürü uzaktan kumanda kod olduğunu ortak, Ile otomatik eşleştirme gerekir sabırlı olun!
4). Eğer elektrik özel modeller bildirin, indirilen olabilir "diy uzaktan kumanda" doğrudan indirmek için uzaktan kumanda kod, lütfen önce kayıt ve log-in indir, daha sonra yük yerel kütüphane. Bazen kod kullanılan olmak olamaz, o zaman otomatik olarak eşleştirme seçebilirsiniz.
Paket içeriği :
1 x IR cep telefon uzaktan kumandası (telefon ve diğer cihazlar dahil değildir)
Detay resimler :


R

Müşteri seçim