.

.

38 MM TURBO HARICI WASTEGATE WG BAHAR KAPLı DEĞIŞTIRME 14 PSI/8PSI 1BAR KUYRUK TK-WSTH002

38 MM TURBO HARICI WASTEGATE WG BAHAR KAPLı DEĞIŞTIRME 14 PSI/8PSI 1BAR KUYRUK TK-WSTH002

₺ 2.38
₺ 2.51
-5 %
Stokta

38 MM TURBO dış WASTEGATE WG bahar kaplı yedek 14 PSI/8 PSI 1 BAR kuyruk için EP-WSTH002   Bir BOYUT :
OD : yaklaşık 47.2 MM
Uzunluk : 98.7 MM hakkında
B BOYUTU :
OD : yaklaşık 37.5 MM
Uzunluk : yaklaşık 90.6 MM
Paket içerir : A + B bahar
Referans parça no N/N
Basınç derecesi : 13 15 Psi (yaklaşık 1bar)
100% Marka Yeni
Maksimum ısı ve aşınma direnci için yüksek kaliteli hafif çelikten yapılmış
Profesyonel yükleyici şiddetle tavsiye edilir (talimat dahil değildir)
 Açıklaması
Uzay çağı bellek köpüğünün gelişmesinden sonra, yaylar performans uykusu dünyasında düşük teknoloji gibi görünüyor. Yine de performans sürüşü alanında, yaylar hala turbo içine üfleme miktarını düzenlemek için en iyi yoldur. Sürüşünüzün nihai kontrolü için? s boost, Turbo akıllı aktüatör yayları için boşluğunuzu özelleştirin? Turbo akıllı aktüatörünüz için özel olarak tasarlanmış tek değiştirilebilir boru yayları.
Mütevazı bir 3 PSI, sert şarj 14 PSI veya özel bir destek seviyesi hedefliyorsanız, yaylar bunu basitleştirir. Tek başına veya gruplar halinde çalışmak için her bir atık kapı aktüatör yayı tasarladılar, böylece en uygun PSI için farklı yayları karıştırıp eşleştirebilirsiniz. Sadece boşluğunuzun içinde üç yay biriktirirsiniz ve hız sonunuz için ideal destek oranını vurursunuz. Yeni aktüatör yaylarınızı kurmak için makine mühendisliğinde ileri bir dereceye ihtiyacınız yoktur. Sadece kilitleme yakasını çıkar, eski bahçenizi çıkar ve yeniye sığdır. En iyi sonuçlar için, bir Turbosm ** t e-boost kontrol cihazı ile twing'inizi çalıştırdığınızdan emin olun.
Notlar
Motorunuz için destek seviyesi tavsiyelerinin aşılması hasara neden olabilir
Ayarlandığında, daha düşük bir PSI yayı ile başlayın ve istenen destek seviyesine ulaşılana kadar yavaş yavaş yayları değiştirin
 Listede aksi belirtilmedikçe tüm öğeler yepyeni. Birkaç istisna ile DIY (kendiniz yapın) ürün satıyoruz. Size nasıl kurulacağını öğretmek için sorumluluk almıyoruz. Profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.

R

Müşteri seçim