.

.

Glitter Durumda sFor Estojo iPhone 5 Yumuşak TPU arka kapak Carcasa Soyut Kılıfı sFor iPhone 5 S SE Telepon Coque telefon Kılıfı

Glitter Durumda sFor Estojo iPhone 5 Yumuşak TPU arka kapak Carcasa Soyut Kılıfı sFor iPhone 5 S SE Telepon Coque telefon Kılıfı

₺ 3.91
₺ 5.84
-33 %
Stokta

Not : sipariş vermeden önce okuyunuz, teşekkürler!!!
1. toplam sipariş miktarı az 5.00 $ ise, biz 4 PX singapur Post OM Pro üzerinden ücretsiz nakliye olacak,Küçük siparişler için izleme yok(Parselin çin'de kaldığını göreceksiniz, bunun için endişelenmeyin, burada yok).
Izleme ile istiyorsanız, nakliye yolu seçinizÇin sonrası hava posta veya Ali Express standart nakliyeVeya e Packet veya DHL veya UPS, ancak nakliye için daha fazla para harcayacaktır.
2.Hiçbir Anlaşmazlık lütfen : Lütfen anlaşmazlığı açmayın60 gün içinde (brezilya 90 gün), Bu hoş değil, iyi iş ilişkisi devam edelim, anlayışınız için teşekkürler.
A. teyit süresi yakında geliyor, ama hala sipariş almazsanız, lütfen bana ulaşın (sipariş mesaj veya alıcıya mesaj göndermek), ben olacakGenişletmek için teslimat tarihiSizin için.
B. eğer 60 gün sonra (brezilya 90 gün) hala mal almazsanız, lütfen bana ulaşın (sipariş mesaj veya alıcıya mesaj göndermek), ben olacakIade tam paraSize.

Glitter vaka s For i Phone jo i Phone 5 yumuşak TPU arka kapak Carcasa soyut kılıfı kılıf s For i Phone 5 S SE Telepon Coque telefon kılıfı

R

Müşteri seçim