.

.

Lüks Etui Samsung Galaxy J1 J5 J7 Ace J2 J3 S3 S4 S5 Durumda Ayna TPU Geri Telefon kapak için Samsung Galaxy S7 S6 Kenar +

Lüks Etui Samsung Galaxy J1 J5 J7 Ace J2 J3 S3 S4 S5 Durumda Ayna TPU Geri Telefon kapak için Samsung Galaxy S7 S6 Kenar +

₺ 3.18
₺ 4.74
-33 %
Stokta

Not : sipariş vermeden önce okuyunuz, teşekkürler!!!
1. nakliye yolu seçerseniz ücretsiz kargo (E. g : çin Post sıradan küçük paket artı), küçük siparişler için hiçbir izleme (parsel çin'de kalmak göreceksiniz, bu konuda endişelenmeyin, burada yok), çünkü nakliye maliyetinizi artıracaktır.
2. teslim süresi : teyit süresi yakında geliyorsa, ancak hala siparişinizi almazsanız, lütfen bana ulaşın (sipariş mesajı veya alıcıya mesaj gönderin), sizin için teslimat tarihini uzatacağım.
3. eğer 60 gün sonra hala mal almazsanız, lütfen bana ulaşın (sipariş mesaj veya alıcıya mesaj göndermek), ben size tam para iade edecektir.
4. hiçbir anlaşmazlık lütfen : lütfen 60 gün içinde anlaşmazlık açmayın, bu istenmeyen, iyi iş ilişkisi devam edelim. Anlayışınız için teşekkürler.
5. izleme ile istiyorsanız, nakliye kayıtlı hava posta veya DHL veya UPS seçiniz, ama nakliye için daha fazla para harcayacak.
Lüks Etui Samsung Galaxy J1 J5 J7 2016 Ace J2 J3 S3 S4 S5 durumda ayna TPU arka telefon kapak Samsung Galaxy S7 S6 kenar +

Kullanmadan önce lütfen ayna koruyucu film soyulabilir

R

Müşteri seçim