.

.

Silikon Kılıf için Huawei Onur X6 BLN-L21 Gömme Case Yumuşak TPU Telefonu kapak için Huawei Onur 6X6 X BLN L21 Araba Manyetik Kapak

Silikon Kılıf için Huawei Onur X6 BLN-L21 Gömme Case Yumuşak TPU Telefonu kapak için Huawei Onur 6X6 X BLN L21 Araba Manyetik Kapak

₺ 3.67
₺ 3.99
-8 %
Stokta

    rekabetçi Özellikleri :
1. Kickstand/Telefon Halka-bir telefon Ile halka ekli, kickstand durumda videoları izlerken ellerinizi boşaltır ve/veya video oyunları oynarken.
2. Araba Miktarı Kılıf-bu durumda yapmak için Bir paslanmaz çelik levha dahili araç üzerinde sabitleme miktarı. telefonunuz bir GPS ve konsolide üzerinde adsorbe olabilir bir manyetik araç tutar.
3. 360°Protection-koruyucu telefonu muhafaza 360°full sizin cep telefonu kapakları, ve bu yanlışlıkla bırakarak telefonunuzu korumak bir tampon olduğunu.
4. Kamera Koruma davanın-The dudak kamera 0.4mm daha yüksek olduğunu, bu kamera başvurmadan masa yüzeyi önlemek, aşınmalara ve bu etkili kamera korur.
5. Isı Dağılımı-Biz kullanımı üretmek için yüksek kalite yumuşak TPU malzeme gövde, malzeme dayanıklı ve ısı dağılımı için iyi.
 
6. Non-kayma yüzeyi kaymaz telefon kılıfı için özel doku vardır.
7. Mükemmel Telefonunuzu Uyuyor-Bu konsolide telefonu düzeltmek için ve telefon telefondan dışarı kaydırın kolay değil durumda.
8. No Sıyrıklar-iç tarafı kapak telefonunuzun arka zarar vermez.
9. Doğru Delikler/Kesikler-Doğru delikler/kesikler tüm düğmeleri kolay erişim ve USB ve/veya kulaklık portları.

 

R

Müşteri seçim