.

.

2 adet SMR40200C 40200 TO3P En Iyi Kalite

2 adet SMR40200C 40200 TO3P En Iyi Kalite

₺ 2.40
Stokta

mağaza ürünlerin tüm resimler standart paket, çünkü kurallar sınırlı, ürünün hiçbir ürün işareti, gerçek resim onaylamak için gerekiyorsa, bana bir mesaj gönderin, biz size gerçek bir resim göndereceğizSMR40200 C Hoş geldiniz Mağaza Herhangi bir sorunuz varsa lütfen bize ulaşın    1. GERIBILDIRIM : • Olumlu geri bildirimlerinizi sıcak bir şekilde takdir ediyoruz ve sistemimiz tam işlemden sonra sizin için olumlu geribildirim bırakacaktır.
• Müşterilerimize değer veriyoruz, böylece bir you varsa, lütfen çekinmeyin ve bize bir yüzük vermekten çekinmeyin veya hemen e-posta ile bizimle iletişime geçin, her zaman yardım sunmak için oradayız.
  2. nakliye ve taşıma : Çoğu ürün ödeme alındıktan sonra sonraki 24 saat içinde posta havayolu servisi ile sevk edilir. Aynı gün kapanan birden fazla ürün satın aldığınızda, nakliye maliyetiniz indirim ile birleştirilecektir. Dünya çapında gemi. Uluslararası hava posta nakliye hizmetleri :
3. hava nakliye ücretleri + ambalaj ve malzemeler + taşıma ücretleri = 4 $ [dünya çapında uygun, shippment normalde 7-15 buesiness gün kadar sürer, tatil ve hafta sonları dahil değildir]

FAQ'S : Birden fazla ürün için kombine kargo ile nasıl fatura alabilirim? Şimdi satın alabilirsin. Teklif verdiğiniz tüm ürünler sona erdiğinde, bize e-posta gönderin ve size kombine bir fatura göndereceğiz. -Herhangi bir ek vergi alıyor musunuz? Uluslararası alıcılar için ek vergi veya ücret alınmaz. -Ekspres kargo sunuyor musunuz? Hayır, biz sadece hava posta hizmeti sunuyoruz [USPS] nakliye yöntemi ile aynı. -Görev ve aracılık ücretleri? Ülkeniz tarafından tahsil edilen herhangi bir görev, vergi veya komisyonculuktan sorumlu değiliz. -Paketim hala gelmedi mi? Beklenen teslim süresi çerçevesini belirlemek için nakliye detaylarını okuduğunuzdan emin olun. Öğeniz hala bu süre içinde gelmediyse, bize e-posta gönderin. Teslimat tahminleri iş günlerinde ve hafta sonları ve tatil günleri dahil değildir.

R

Müşteri seçim