.

.

Güzellik Ice Çanta Cap Kullanımlık Sağlık Cilt Bakımı Soğuk Terapi Paketi Serin Paketi Kas Ağrıları Ilk Yardım Rölyef Ağrı Yüz cilt Aracı

Güzellik Ice Çanta Cap Kullanımlık Sağlık Cilt Bakımı Soğuk Terapi Paketi Serin Paketi Kas Ağrıları Ilk Yardım Rölyef Ağrı Yüz cilt Aracı

₺ 2.37
Stokta

  3 boyutu Spor Yaralanma Ice Çanta Cap Kullanımlık Sağlık Soğuk Terapi Paketi Serin Paketi Kas Ağrıları Ilk Yardım Kabartma ağrı masaj aleti
Açıklama :
Taşınabilir soğuk paketi taşımak için uygundur, kullanımı kolay. Sadece basit çanta koymak ile soğuk buz yaralı içinde vücutta kanama azaltılması için vücut parçası dokular, şişlik önlenmesi. Buna ek olarak, bu kas spazmı azaltmak ve ağrı, uyuşturma tarafından ağrı alanı azaltmak ve sınırlayıcı tarafından şişlik.Özellikleri :
 
Sert-giyen polyester malzeme, son derece-dayanıklı, yeniden kullanılabilir, uzun süreli kullanım sağlayabilir.
Ateş azaltılması için iyi bir asistan ya da sadece sadece çanta koymak tarafından aşağı soğutma ile soğuk buz üzerinde içinde sizin kafa.
Pilili tasarım çanta kumaş sağlar vücut hatlarına uygun için, nedeniyle şişlik azaltır için maksimum konfor sağlayan düşen, kaymasını, çarpışan, yanan, sting, vb.
Can uyuşmuş acı alanda, diş ağrısı kolaylığı tarafından bir süre için soğuk terapi görünce önce hekimi.
Hemen hemen herhangi bir vücut parçası üzerinde kullanılabilir, dahil diz, ayak bileği, dirsek, bilek, boyun ve çene.
Kullanım için herhangi bir zarar gibi darbelere, morluklar, burkulma ve suşları.
Taşınabilir yüksek hacimli çanta taşımak için uygundur, kullanımı kolay, gerçekten önemli bir öğe için herhangi bir ilk yardım kiti ve evde veya dışarıda kullanım için idealdir.Özellikler :
Malzeme : Polyester + PVC
Renk : Lacivert
Isteğe bağlı Boyutları : 6 Inç, 9 Inç, 11 Inç
Paket Ağırlığı : 70-137g
Tipi : Soğuk Paketleri
Fonksiyonu : Anında Tedavi Morluklar Için, Kas Ağrı Ve Şişlik Etrafında Kalıplama Tarafından Sorun Alanı.Nasıl Kullanılır :
1. kapağı çıkarın, daha sonra dolgu buz çanta ile buz küpleri, ezilmiş buz veya soğuk su. Lütfen hiçbir aşmak 2/3 kapasiteli çanta.
2. yumuşayıncaya kumaş çanta yapışmasını önlemek için soğuk su vücut.
3. etkilenen alan üzerine çanta yerleştirin geliştirmek için kurtarma. cPaket Şunlardır :
1 x Soğuk Paketi Sadece

R

Müşteri seçim